czym się zajmujemy

CONCEPT ART

Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych i kreatywnych konceptów artystycznych dla klientów z różnych branż. Skorzystaj z naszych usług, aby zaskoczyć swoją publiczność oryginalnymi projektami graficznymi.

ANIMACJA

Nasze studio oferuje zarówno animację tradycyjną, jak i komputerową, co pozwala nam na tworzenie wyjątkowych projektów dla wyjątkowych Klientów. Z naszą pomocą Twoje projekty nabiorą życia i z pewnością przyciągną uwagę widzów.

2D/3D

Tworzymy animacje 2D, jak i 3D, co pozwala nam dopasować się do oczekiwań klientów. Ołówek, pędzel, pióro tabletu czy myszka są dla nas takim samym narzędziem. Potrafimy przelać na ekran każdą wizję, niezależnie od jej skali i złożoności.

STORY BOARDING

Nasi doświadczeni specjaliści tworzą story boardy, które opowiedzą każdą historię klienta w sposób unikalny i wciągający. Z nami Twoje projekty nabiorą wyjątkowego klimatu dzięki profesjonalnemu podejściu do tworzenia wizualnych opowieści.

ANIMATIK

Dzięki stworzonym przez nas animatiikom , będziesz miał możliwość realnego zobaczenia swojego materiału filmowego przed właściwą produkcją. To pozwoli na dokładne dopracowanie każdego detalu, zaoszczędzenie czasu i kosztów na późniejszych poprawkach.

POSTPRo OBRAZU

Nasza firma oferuje profesjonalną postprodukcję filmową, dzięki której ukryjemy mankamenty, nadamy klimat oraz wydobędziemy wszystkie szczegóły obrazu. Zyskaj jakość i klimat swojej produkcji.

REŻYSERIA

Nasze studio animacji ściśle współpracuje z doświadczonymi reżyserami różnych form filmowych, w tym animacji, reklam i filmów fabularnych, co nadaje naszym produkcjom nie tylko głębi, ale także wyjątkowego artyzmu.

MONTAŻ

W naszym studiu montażu filmowego traktujemy montaż jak komponowanie utworu muzycznego, dopasowując poszczególne elementy tak, aby tworzyły harmonijne całości i wciągały widza w świat filmu

01

ANIMACJA

W naszym studiu współpracujemy z doświadczonymi ilustratorami i animatorami, którzy tworzą filmy animowane metodą tradycyjną poklatkową, jak również animacje 3D i hybrydowe, łączące animację z żywymi ujęciami. Wszystkie nasze produkcje to dzieła sztuki, w których artystycznie opowiadamy historie, które nie tylko bawią, ale też wzruszają i straszą.

02

FILM

Filmy i seriale animowane oraz dokumentalne – kompleksowo zajmiemy się filmem dla Ciebie, czyli każdym aspektem produkcji filmu, od dobrego przygotowania, poprzez zorganizowaną realizację zdjęć na planie, aż do zaawansowanej postprodukcji. 

03

projekty REKLAMOWE

W czasach dynamicznego rozwoju świata, w których liczy się przede wszystkim treść, tysiąc obrazów może być zastąpione przez jeden dobry film reklamowy. Wykorzystaj potencjał filmów reklamowych w swoim biznesie – filmy, spoty, teledyski, wirtualna rzeczywistość, promocje, instruktaże. 

współpracujemy

z organizacjami i firmami
Siedziba

Gen. J. Bema 40/100
ŁÓDŹ, PL 91-492

Godziny

8:00 – 18.00
Poniedziałek – Piątek

Kontakt

Telefon: +48 602 112 695
E-mail: info(at)4cuts.pl