OD SZKICÓW
DO ANIMACJI

Oferujemy kompleksową obsługę – od szkicu, aż do profesjonalnej animacji. Dzięki temu realizujemy Twoją wizję dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Dbamy o każdy detal, aby efekt końcowy był w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

PORUSZAMY OBRAZY

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, potrafimy nadać obrazom życie, które wydaje się prawdziwe i autentyczne. Staramy się wkomponować w nie emocje i dynamikę, dzięki czemu nasze animacje są pełne energii i cieszą oko. Potrafimy przelać na ekran każdą wizję, niezależnie od jej skali i złożoności.

OFERUJEMY PEŁNY PROCES TWORZENIA

STORY BOARDING

Malujemy opowieści i opowiadamy obrazy

CONCEPT ART

Tworzymy niewyobrażalne

ANIMATIC

Poruszamy emocje, kolorujemy uczucia

NASZE REALIZACJE

Oto część naszych projektów filmów animowanych

STORYBOARDY

PROJEKTY POSTACI

GALERIA VIDEO

02

FILM

03

REKLAMA

Siedziba

Gen. J. Bema 40/100
ŁÓDŹ, PL 91-492

Godziny

8:00 – 18.00
Poniedziałek – Piątek

Kontakt

Phone: +48 602 112 695
Email: info(at)4cuts.pl

Kompleksowa obsługa – od szkicu, aż do profesjonalnej animacja.

Dzięki temu realizujemy Twoją wizję dokładnie tak, animacja jak sobie wymarzyłeś.

Dbamy o każdy detal, aby efekt końcowy był w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, potrafimy nadać obrazom życie, które wydaje się prawdziwe i autentyczne. Staramy się wkomponować w nie emocje i dynamikę, dzięki czemu nasze animacje są pełne energii i cieszą oko. Potrafimy przelać na ekran każdą wizję, niezależnie od jej skali. Naszemu doświadczeniu i wiedzy, potrafimy nadać obrazom życie, które wydaje się prawdziwe i autentyczne. Staramy się wkomponować w nie emocje i dynamikę, dzięki czemu nasze animacje są pełne energii i cieszą oko. Potrafimy przelać na ekran każdą wizję. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, potrafimy nadać obrazom życie, które wydaje się prawdziwe i autentyczne. Staramy się wkomponować w nie emocje i dynamikę, dzięki czemu nasze animacje są pełne energii i cieszą oko. Potrafimy przelać na ekran każdą wizję, niezależnie od jej skali.