nasz zespół

Studio założyły osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży kulturalnej i filmowej. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w procesie produkcji filmowej, od projektów, scenariusza i planowania, przez realizację, aż do postprodukcji. Współpraca z nami to gwarancja, że Twój film będzie wyjątkowy i profesjonalny, a jednocześnie odda Twoją wizję i pomysł na 100%. To miejsce, w którym Twoje marzenia filmowe staną się rzeczywistością. Wierzymy w to, że piękną rzeczą jest, kiedy pasja i kariera się ze sobą łączą.

piotr królak

production manager

Kierownik produkcji, członek SPPA – (Stowarzyszenia Producentów Polskiej Animacji) i Stowarzyszenia Filmowców Polskich, jako filmowiec zaczynał w 2008 roku.

piotr rogowski

Director animator

Reżyser, animator, specjalista od efektów specjalnych, kierownik postprodukcji. Skupia się na pomocy początkującym twórcom w debiucie i odnalezieniu się w branży.

janusz martyn

Animation supervisor

Kierownik animacji, reżyser, animator, autor storyboardów, layout man, artysta koncepcyjny. Ma pomysły na przyszłe przedsięwzięcia i jest otwarty na udział w różnych projektach.

robert obara

graphic platform

Pomaga firmom budować markę oraz rozwijać sieć klientów i dystrybutorów. Pasjonuje się tworzeniem materiałów audiowizualnych i ich kanałami dystrybucji.

współpraca

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, z którymi łączy nas pasja i wieloletnia przyjaźń

AGATA MIKINA

DOROTA CIEŚLA

BARBARA KONIECKA

JOLANTA DUDZIŃSKA

 

ANNA WRÓBLEWSKA – DZWONIAREK

SEBASTIAN WOJDYŁO

ALICJA MICHAŁOWSKA

JACEK GOŁDA

siedziba

Gen. J. Bema 40/100
ŁÓDŹ, PL 91-492

godziny

8:00 – 18.00
Poniedziałek – Piątek

kontakt

Telefon: +48 602 112 695
Email: info(at)4cuts.pl

Onas firmę założyły osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży kulturalnej i filmowej.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, onas którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w procesie produkcji filmowej, od projektów, scenariusza i planowania, przez realizację, aż do postprodukcji.

Współpraca z nami to gwarancja, że Twój film będzie wyjątkowy i profesjonalny, a jednocześnie odda Twoją wizję i pomysł na 100%. To miejsce, w którym Twoje marzenia filmowe staną się rzeczywistością. Wierzymy w to, że piękną rzeczą jest, kiedy pasja i kariera łączą się ze sobą.