KRĘCIMY FILMY

Tworzymy filmy dokumentalne oraz krótkie fabuły, a nasza praca rozpoczyna się od stworzenia koncepcji scenariusza, storyboardów oraz przeprowadzenia castingu. Następnie organizujemy proces produkcji filmowej, wykonujemy zdjęcia i przechodzimy do postprodukcji, gdzie dokonujemy montażu, tworzymy animacje i grafiki, aż do momentu przekazania gotowego materiału w formacie preferowanym przez klienta.

ZAPEWNIAMY PEŁNY PROCES TWORZENIA

REŻYSERIA

Kreujemy przestrzeń i emocje

CONCEPT ART

Przelewamy obrazy na papier

KRÓTKIE FILMY

Zapisujemy chwilę w obraziie

Produkcja filmów DOKUMENTALNYCH

Film dokumentalny może być wykorzystywany w wielu celach, w tym do edukacji, propagowania idei, pokazywania historii i rzeczywistości, a także do rozrywki. Produkcja filmu dokumentalnego może być jednocześnie wymagająca i satysfakcjonująca, pozwalając twórcom na odkrywanie nowych aspektów rzeczywistości i dając widzom wgląd w świat, który ich otacza.

GALERIA VIDEO

01

ANIMACJA

03

REKLAMA

Siedziba

Gen. J. Bema 40/100
ŁÓDŹ, PL 91-492

Godziny

8:00 – 18.00
Poniedziałek – Piątek

Kontakt

Phone: +48 602 112 695
Email: info(at)4cuts.pl

Tworzymy film dokumentalny oraz krótkie fabuły, a nasza praca rozpoczyna się od stworzenia koncepcji scenariusza, storyboardów oraz przeprowadzenia castingu.

Film organizujemy proces produkcji filmowej, wykonujemy zdjęcia i przechodzimy do postprodukcji, gdzie dokonujemy montażu, tworzymy animacje i grafiki, aż do momentu przekazania gotowego materiału w formacie preferowanym przez klienta.

Film dokumentalny może być wykorzystywany w wielu celach, w tym do edukacji, propagowania idei, pokazywania historii i rzeczywistości, a także do rozrywki. Produkcja filmu dokumentalnego może być jednocześnie wymagająca i satysfakcjonująca, pozwalając twórcom na odkrywanie nowych aspektów rzeczywistości i dając widzom wgląd w świat.