Przybliżamy historię

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją VR, skupiającą się na tworzeniu wciągających, opartych na narracji doświadczeń związanych z miejscami historycznymi w czasie rzeczywistym. Wykorzystując moc wirtualnej rzeczywistości, odtwarzamy środowiska z niespotykaną dotychczas wiernością, dając Ci poczucie „bycia tam”. Poprzez nasze skrupulatne rekonstrukcje historyczne i interaktywne narracje otwieramy wirtualny portal do przeszłości, przenosząc Cię do odległych okresów historycznych i ożywiając niepowtarzalną historię każdego miejsca.

 

Wielopoziomowa rzeczywistość

Korzystając z najnowocześniejszych technik i doświadczonego zespołu artystów 3D działających w czasie rzeczywistym, tworzymy ultrarealistyczne, dynamiczne środowiska, które są odwzorowaniem świata rzeczywistego.Pracując na silnikach 3D czasu rzeczywistego, jesteśmy w stanie wiernie oddać niemal wszystkie aspekty rzeczywistości: fotorealistyczne modele obiektów konstrukcyjnych;unikalne, realistyczne liście;bogate brzmienie;dynamiczne efekty pogodowe i fizyczne scenariusze świetlne.Razem te elementy tworzą w pełni wciągające środowisko, które maksymalnie przybliża Cię do bycia tam osobiście.

Wirtualna podróż w czasie

Łączymy tradycyjne dyscypliny akademickie i artystyczne z najnowocześniejszą sztuką cyfrową i technologią, aby tworzyć wirtualne światy, które wiernie oddają minione epoki. Współpracując z profesjonalnymi historykami i archeologami, aby zapewnić dokładność historyczną, przeniesiemy Cię wirtualnie w czasie i umożliwimy wizualizację miejsc tak, jak wyglądały w odległej przeszłości.

OFERUJEMY PEŁNY PROCES TWORZENIA

ANIMATION

Ożywiamy historię

VR & 3D

Wciągamy w środek akcji

History

Dokonujemy rekonstrukcji

TECHNOLOGIA DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Stanowiska do doświadczania Rzeczywistości Wirtualnej 3D

Czy marzysz o podróżach w czasie i przestrzeni?
Czy chciałbyś zobaczyć na własne oczy cuda architektury i sztuki, które nie istnieją już na naszej planecie?
Czy chciałbyś poczuć atmosferę i klimat dawnych epok i kultur?
Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną ofertę!Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu stanowisk do wirtualnego zwiedzania 3D zabytków, które uległy zniszczeniu. Dzięki naszej zaawansowanej technologii możesz przenieść się do dowolnego miejsca i czasu, a także interaktywnie odkrywać jego tajemnice.

Sale do grupowej projekcji filmów 3d

Czy kochasz kino? Czy lubisz oglądać filmy, które przenoszą Cię w inny świat, pełen przygód, emocji i niespodzianek? Czy chciałbyś poczuć się jak bohater swojej ulubionej historii?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!

Nasza firma tworzy kameralne sale kinowe i filmy 3D do opowiadania o historycznych wydarzeniach, osobach, zabytkach, zamkach, wynalazkach. Nasze filmy są nie tylko piękne wizualnie, ale także ciekawe fabularnie
i edukacyjnie.

Nasza usługa jest skierowana do tych instytucji, które chcą wzbogacić swoją ofertę edukacyjną i turystyczną, a także zwiększyć atrakcyjność
i rozpoznawalność swoich obiektów.

02

FILM

03

REKLAMA

Siedziba

Gen. J. Bema 40/100
ŁÓDŹ, PL 91-492

Godziny

8:00 – 18.00
Poniedziałek – Piątek

Kontakt

Phone: +48 602 112 695
Email: info(at)4cuts.pl

Kompleksowa obsługa – od szkicu, aż do profesjonalnej animacja.

Dzięki temu realizujemy Twoją wizję dokładnie tak, animacja jak sobie wymarzyłeś.

Dbamy o każdy detal, aby efekt końcowy był w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, potrafimy nadać obrazom życie, które wydaje się prawdziwe i autentyczne. Staramy się wkomponować w nie emocje i dynamikę, dzięki czemu nasze animacje są pełne energii i cieszą oko. Potrafimy przelać na ekran każdą wizję, niezależnie od jej skali. Naszemu doświadczeniu i wiedzy, potrafimy nadać obrazom życie, które wydaje się prawdziwe i autentyczne. Staramy się wkomponować w nie emocje i dynamikę, dzięki czemu nasze animacje są pełne energii i cieszą oko. Potrafimy przelać na ekran każdą wizję. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, potrafimy nadać obrazom życie, które wydaje się prawdziwe i autentyczne. Staramy się wkomponować w nie emocje i dynamikę, dzięki czemu nasze animacje są pełne energii i cieszą oko. Potrafimy przelać na ekran każdą wizję, niezależnie od jej skali.